נשמח לענות על כל שאלה

שולחן קקל עגול – פתרון נכון לכל מקום

זוכרים את שולחנות הקקל של פעם? אם כן, מאז ועד היום עברו השולחנות הללו מהפכה של ממש והיום, בניגוד לעבר, הם מגיעים במגוון מידות ועיצובים. שולחנות קקל העגולים הפכו לנפוצים והם מביאים אתם משהו חדש לגמרי. לא עוד עיצוב סטנדרטי יחסית של שולחן חוץ. מעתה – אמרו עגול!

שולחן קקל עגול, וכפי שאתם וודאי מנחשים, מורכב משני חלקים: שולחן עץ עגול וספסל, שמותקן סביבו. הם אמנם לא מחוברים יחדיו, זה לזה, אך כן יוצרים שולחן אחד המשרת נאמנה את המשתמשים בו. 

שולחן קקל עגול בייצור כחול לבן

parkos, המרכז הארצי לשולחנות קקל, מעמיד לרשותכם מבחר נהדר של שולחנות קקל עגולים, במידות ובעיצובים שונים. שולחנות אלה הם פרי פיתוח, עיצוב וייצור של שנים על מנת להביא לכם את הטוב והנכון ביותר, ישירות לבית העסק שלכם, לגינה או לחצר. שולחנות הקקל העגולים הללו מיוצרים בנגריית החברה וכולם – כחול לבן. לקוחות המזמינים זאת מעורבים בכך לאורך כל הדרך, וזוכים לקבל שולחן קקל עגול מעוצב העונה במדויק על הצרכים.  

שולחן קקל עגול – יתרונות רבים בשולחן אחד

שולחן הקקל העגול מביא אתו פתרונות רבים ולכן מתאים לבתי עסק שונים, לארגונים וגם למוסדות חינוך. נמצא אותו בבתי ספר, בגנים, במסעדות, במפעלים ובעסקים מתחומים שונים תודות לעיצוב הנהדר ולנוחות הרבה שלו.

בשל המבנה המעוגל שלו, זוכים היושבים סביבו לראות היטב זה את זה וכך נוצרת לה אינטראקציה תוך כדי הישיבה, בין אם מדובר בהפסקה במהלך יום העבודה, בפגישה בחוץ או בארוחת צהריים עם חברים במרפסת הצמודה למסעדה. הישיבה הזו סביב השולחן והאפשרות לראות את כולם הופכת את השימוש בשולחן לחוויה נפלאה ולדרך ליהנות מארוחה טובה או אפילו משיחה ללא תחושת ניכור או ריחוק. מעבר לכך, מכיוון שהוא עגול מתאפשרת גישה קלה ונוחה למרכז השולחן ואם מונחים עליו פריטים שונים הדבר איננו מסורבל.

סוגי שולחנות קקל עגולים

פארקוס - שולחנות קקל

ישנם סוגים שונים של שולחנות קקל עגולים, הנבדלים אלה מאלה במידות שלהם וגם במחירים. כולם עשויים מעץ מלא – עץ אורן פיני מוקצע רמה 5, מגיעים כשתי יחידות נפרדות – שולחן וגם ספסל קקל עגול ומבטיחים איכות ועמידות רבה. הנה שלושת הסוגים הנמכרים אצלנו:
 • שולחן עגול לילדים  - שולחן מסוג זה הוא הקטן ביותר במידותיו מבין השלושה והוא מיועד לילדים עד גיל 7. מסיבה זו נמצא אותו בדרך כלל בגני ילדים, לעיתים גם בבתי ספר ואפילו בגינות פרטיות. קוטר השולחן הוא 100 ס"מ, קוטר הספסל הצמוד לו הוא 150 ס"מ, גובה הישיבה הוא 28 ס"מ וגובה השולחן הוא 50 ס"מ.

 • שולחן עגול Large – שולחן זה, המתאים ל- 6 עד 8 אנשים מבוגרים, הוא במידה בינונית. קוטרו הוא 100 ס"מ, קוטר הספסל הוא 171 ס"מ, גובה הישיבה הוא 44 ס"מ וגובה השולחן הוא 73 ס"מ. גם את השולחן הזה נראה בדרך כלל בבתי ספר ובגני ילדים, היכן שהפך לאחרונה לפופולארי מאד.

 • שולחן עגול X-Large – זהו השולחן הגדול ביותר מבין השלושה, סביבו יכולים לשבת בין 10 אנשים מבוגרים ל-12. קוטר השולחן הוא 130 ס"מ, קוטר הספסל הוא 215 ס"מ, גובה הישיבה הוא 44 ס"מ וגובה השולחן הוא 73 ס"מ. שולחן קקל עגול גדול זה נפוץ במוסדות חינוך ואף מתאים מאד גם לבתי עסק וארגונים שונים, לרבות מפעלים ומקומות עבודה אחרים.

מענה מתאים למקומות שונים

בשל מידותיו השונות והיותו עגול, מתאים השולחן כמקום למידה, מקום לעשות בו הפסקה קצרה או ארוכה והוא נהדר גם כמקום למפגש חברתי. הוא נמכר בעיקר לבתי ספר, גני ילדים ומוסדות חינוך נוספים ומשמש אותם לרוב כמקום למידה, משחק וכזה שבו אפשר לערוך סביבו מפגשים של כמה ילדים ומורה, במהלכו כולם רואים את כולם ויכולים לקיים שיח מהנה ונעים. מעבר לכך מתאים השולחן גם למסעדות, היכן שישנה מרפסת צמודה או חצר ואפילו למפעלים, כדי לאפשר לעובדים לאכול בחוץ בשעת הפסקת הצהריים, להתאוורר וליהנות מכמה דקות של פסק זמן במהלך יום העבודה.

לא רק עגול – סוגים נוספים של שולחנות קקל

לצד שולחנות הקקל העגולים, ניתן למצוא שולחנות בעיצובים נוספים:

 • שולחן קקל מרובע – שולחן זה, המורכב משולחן וספסל, המעוצבים בצורת מרובע, מתאים ל – 8 מבוגרים או 12 ילדים. אורך ורוחב הספסל הוא 180 ס"מ, אורך ורוחב השולחן הוא 90 ס"מ וגובה השולחן הוא 72 ס"מ.

 • שולחן קקל משושה – שולחן מיוחד זה מורכב גם הוא משני חלקים: משולחן וספסל, המעוצבים בצורה משושה. הוא מתאים לישיבה של 6 אנשים מבוגרים והוא עשוי מעץ אורן פיני משובח. קוטר השולחן הוא 130 ס"מ, קוטר הספסל 230 ס"מ, גובה השולחן 72 ס"מ וגובה ישיבה 43 ס"מ. השולחן מגיע בצבעו הטבעי, ניתן אם רוצים לצבוע אותו לכל צבע אחר.

  שולחן קקל עגול לילדים
 • טיפים לתחזוקה נכונה של שולחנות קקל

  • צביעה - שולחנות הקקל העגולים במבצע, כמו גם האחרים, מגיעים בצבעם הטבעי, כלומר ללא תוספת של צבע. בשל סוג העץ, עשויים להופיע עם הזמן סדקים ושרף יכול לצאת מהם. מדובר בתופעה טבעית ומקובלת, המופיעה במהלך השנים. גוונו הטבעי של העץ הוא ירקרק, והוא הולך ודוהה עם השנים ובעיקר כאשר הוא חשוף לשמש ישירה וחזקה (תהליך טבעי). לא מוכרחים לצבוע את העץ וללא צבע לא יקרה לו כלום, אך אם אתם רוצים לשמור על הגוון שלו או לקבל מוצר בצבע הרצוי, צביעה היא בהחלט אפשרות מתאימה. ניתן, אם רוצים, בעת ההזמנה, להזמין שירותי צביעה (בעלות של 200-350 ₪ לשולחנות עגולים) לפי בחירה. כמובן שככל שיהיה חשוף יותר לשמש, כאמור, כך תדירות הצביעה תצטרך להיות רבה יותר ואת זאת, בהמשך, תוכלו לעשות בעצמכם (ניתן לרכוש בנפרד ערכת צביעה, המתאימה בדיוק לשם כך וכוללת צבע ורנית ומברשת). 

  • קיבוע - קיבוע השולחן אל הקרקע יעזור לכם לשמור עליו לאורך זמן וימנע את תזוזתו הלא רצויה. את הדבר תוכלו לעשות באמצעות זוויות ברזל (כשמדובר בקיבוע לבטון, אספלט או אבנים משתלבות) או על ידי הארכת רגלי השולחן וחיבור של אלמנט ברזל שיקבע אותן (רלוונטי במקרים של אדמה או דשא סינטטי). 
     
  • הגנה לאורך זמן - שולחנות אלה עשויים מעץ אורן פיני טבעי, הידוע באיכותו הגבוהה וגם בעמידותו הרבה. מסיבה זו הם מתאימים לחוץ ומחזיקים מעמד לאורך שנים. כחלק מתהליך ייצורו, עובר עץ השולחן תהליך מיוחד של חיטוי (המכונה "אימפרגנציה"), המגן עליו הן מפני מזיקים מהן מפני ריקבון.

  מחירים מיוחדים לעסקים ומוסדות חינוך

  מחיר זול וגם אטרקטיבי של שולחנות הקקל העגולים הופך אותם לפתרון נהדר למוסדות חינוך ובתי עסק שונים. מדובר במחירים הזולים ביותר בשוק כיום, מחירים ללא תחרות! אם אתם מוסד חינוכי – בית ספר או גן ילדים, או אולי בית עסק אחר, תוכלו לקבל מחיר מיוחד אצלנו ולהוזיל משמעותית את העלות.

  עמוד המבצעים שלנו מציע לכם, ולאורך כל השנה, מבצעים אטרקטיביים על מגוון רחב של מוצרים, לרבות שולחנות קקל עגולים ושולחנות בעיצובים נוספים. מומלץ לכם לעקוב ולבדוק. אם אתם מעוניינים לרכוש שולחן קקל עגול מחיר מיוחד הוא בדיוק מה שאנחנו מציעים. צרו אתנו קשר כדי לדעת כמה עולה השולחן ולקבל הצעת מחיר בהתאם.

  אספקה לכל חלקי הארץ, הובלה, הרכבה ואחריות

  את שולחנות הקקל העגולים ושאר המוצרים שלparkos תוכלו לקבל ישירות לבית העסק שלכם או לכל כתובת אחרת. אנו מציעים שירותי הובלה בתשלום עד 7 ימי עסקים לכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום, או אספקה מידית במקום, אצלנו מהמחסנים (ללא תוספת תשלום). למוצרים מורכבים או גדולים, ניתן להזמין גם שירותי הרכבה (רלוונטי בעיקר במקרים של מעליות או מעברים צרים). בנוסף, ניתנת לכם אחריות למשך שנה וזמינות מרבית של צוות החברה כדי לקבל מענה ותשובה לכל שאלה.