נשמח לענות על כל שאלה

שולחן קקל עם גגון – נוחות וסטייל בשולחן אחד

בתי ספר, גנים, עיריות או עסקים שונים, מחפשים פתרון שימושי ויעיל לעובדים או לילדים בשעת ההפסקה הגדולה או כדי לאכול בנינוחות ארוחה קלה. שולחן קקל עם גגון, שמשלב בין פונקציונאליות לסטייל הוא המענה הנכון והוא מגיע בעיצובים ובסגנונות שונים. שולחן זה, שמזכיר במראהו את מראה אותו שולחן קקל שמלווה אותנו מזה עשרות שנים ונמצא בעיקר בפארקים הלאומיים או בנקודות, המיועדות לפיקניק או לעצירה קלה, מביא אתו את החדשנות ואת האיכות של היום ובעיקר נוחות רבה.

parkos – המרכז הארצי לשולחנות קקל, מעמיד לרשותכם שולחנות קקל מאיכות גבוהה ובמחירים משתלמים, הכוללים גגונים המגנים מפני הגשם וקרני השמש החזקות, כאלה המתאימים למוסדות, לארגונים וגם לעסקים מתחומים רבים. 

מגוון פתרונות הצללה לשולחן קלל

את שולחנות הפיקניק בחיק הטבע כולנו מכירים וסביר שיצא למרביתנו להשתמש בהם לא מעט לאורך השנים. הם מכונים, בשמם המקצועי, כ"שולחנות קקל" והם כוללים הן ספסלי ישיבה (אחד מכל צד בדרך כלל) והן שולחן שאליו הם מחוברים, ועליו ניתן להניח פריטים שונים. הם עשויים מעץ ולמרות שבחיק הטבע הם פשוטים, כך נדמה לעיתים, הם מחזיקים מעמד לאורך שנים.

בשנים האחרונות הפכו השולחנות הללו לנפוצים בקרב עיריות רבות, בתי ספר, גנים וגם עסקים שונים והם מספקים מענה למגוון צרכים. שילוב של שולחן קקל, אותו שולחן פיקניק ידוע, יחד עם פתרון הצללה הנלווה אליו, מציע לנו שדרוג של ממש ואפשרות להשתמש בשולחן לאורך כל חודשי השנה: הן בחודשי הקיץ החמים והשמשיים והן בחודשים הקרירים והגשומים. שולחן עם הצללה מגיע בשלל של דגמים ומידות ואפשר לשלב בו פתרונות הצללה מסוגים שונים. כך משיגים מוצר פונקציונאלי ומסוגנן בו זמנית, שולחן וגם ספסל קקל עם גגון בהתאמה אישית. 

שולחן קקל עם גגון – למצוא מה שמתאים

על שולחנות הפיקניק המוכרים, הפזורים באזורים ציבוריים, אנו יכולים לערוך פיקניק ולחוש לרגע חלק מהטבע. אך מה קורה כשמדובר בשולחן דומה בבית הספר, במסעדה או במקום העבודה? שילוב של שולחן קקל מקורה, הכולל גגון איכותי, מאפשר לנצל את הגינה, את החצר בחוץ או את הרחבה לטובת רווחתם של העובדים, התלמידים או לקוחות בתי העסק השונים – בכל שעה של היום ובכל מזג אוויר.

ומה טוב יותר מאשר לשבת בחוץ בנינוחות, כשאנו נהנים מהפונקציונאליות של אותו שולחן וגם מהנראות הנפלאה שלו? במקום לחפש מקומות מרוחקים ממקום העבודה כדי ליהנות מפסק זמן של ממש, או לשבת על המדרכה בבית הספר, אפשר לעשות את זה בחצר הצמודה, על שולחן פיקניק עם גגון, כשאנו מוגנים מהשמש החזקה או מהגשם ואנו נהנים גם מנוחות רבה.  

סוגי שולחנות קקל מקורים

ניתן למצוא כיום סוגים שונים של שולחנות קקל מקורים. סוגים אלה נבדלים אלה מאלה במידות שלהם וגם בגגון עצמו, שאותו הם כוללים. ברשימה זו נמצא את הסוגים הבאים:

  1. קקל מקורה לארג'.
  2. קקל מקורה XL.
  3. קקל מקורה ילדים.
  4. קקל עם גגון.
  5. קקל עם תוספת שמשייה.

בעוד שבחירה באפשרות של שולחן קקל עם גגון לילדים מתאימה לבתי הספר או לגנים, למשל, שולחן מקורה במידה לארג' או XL הוא פתרון נהדר למקומות עבודה שונים ולבתי עסק המעוניינים להציע לעובדים או ללקוחות מקום לעצור בו לרגע למנוחה קלה, או אולי לעישון.

שולחן המגיע בתוספת של שמשייה משווה לאותו מרחב חיצוני מראה מסוגנן, צבעוני ומושקע יותר והוא מאפשר לנו להסיר את פתרון ההצללה בכל רגע שנרצה וללא כל בעיה. השמשייה מחוזקת היטב אל השולחן באמצעות 8 צלעות והיא כוללת מנגנון נוח וקל לתפעול. היא בקוטר של 3 מטרים, כך שמציעה הצללה רבה ליושבים. 

שולחן קקל מקורה

שימושים לשולחן קקל עם פרגולה

שולחנות ספסל עץ עם גגון מספקים לנו מענה לצרכים רבים, וזו גם הסיבה מדוע הם נחשבים למבוקשים. ברשימת השימושים המובילים לשולחנות אלה נמצא את השימושים הבאים:

  • הם משמשים כפינת עישון.
  • משמשים כפינת המתנה ללקוחות בבתי עסק שונים.
  • משמשים כפינת אוכל לעובדים באוויר הפתוח.
  • משמשים כשולחן במסעדות בחלקן החיצוני.
  • משמשים כשולחן פיקניק בשטחים ציבוריים, בפארקים, בבתי ספר ומפעלים.

ישנם לא מעט בתי עסק הנדרשים לשלב במקום העבודה עצמו פינת עישון ייעודית או מקום לעובדים, שבו יוכלו לבלות ולנוח מעט בזמן ההפסקה. מקומות אלה, העוברים פיקוח שוטף, דואגים להתקין שולחנות קקל כאלה, המספקים מענה מתאים בדיוק לצורך זה. את השולחנות אפשר להציב בכל מקום שרוצים והם משתלבים נהדר, תודות לעיצוב שלהם, לצד סגנונות נוספים של שולחנות. 

הובלת שולחן קקל מקורה

בין אם זה שולחן לילדי בית הספר והגנים ובין אם זה שולחן קקל עם פרגולה גדולה לעובדי המפעל, ניתן לקבל את השולחן שבוחרים ישירות אל הכתובת הרצויה – למפעל או לבית העסק. 

מכיוון שמדובר במוצר גדול וכבד, הובלתו שונה מהובלת מוצרים אחרים ואף עשויה לרוב להיות מורכבת יותר. ולכן, כחלק מהשירות, אפשרי לקבל הובלה באמצעות מנוף, בעזרתו ניתן למקם את השולחן בכל נקודה, וגם שירותי הרכבה במקום (מה שרלוונטי מאד במקרים של מעברים צרים, גגות מסובכים ועוד).

ממה עשוי שולחן קקל עם גגון וכיצד הוא מותאם לחוץ

שולחנות הקקל מביאים אתם איכות גבוהה ועמידות רבה. מכיוון שהם ממוקמים בחוץ, הם מותאמים לתנאים שונים, בין היתר – לקרני שמש חזקות וישירות, לרוחות וגם לגשמים. שולחנות אלה עשויים מעץ אורן פיני מוקצע, שעבר תהליך חיטוי מיוחד (אימפרגנציה), השומר עליו מפני ריקבון ומזיקים. תודות לכך הוא יכול להחזיק מעמד במשך שנים ולשמור על המראה המסוגנן והיפה שלו. סוג זה של עץ מקובל כיום בתעשיות השונות ובעיקר בתחום ריהוט גן (ריהוט חוץ) וגם ריהוט פנים, המשתלב נהדר לצד הריהוט הקיים. 

כיצד מטפלים כהלכה ומתחזקים אותו

צביעה של שולחן קקל עם גגון מעץ איננה הכרחית אמנם ולא תשפיע על מידת העמידות שלו, אך בהחלט תתרום לנראות ותעזור לנו לשמור על מראהו הטבעי, היפהפה. הצבע שומר על העץ, וצביעה שלו מאפשרת לנו לקבל מוצר בצבע הרצוי, האהוב עלינו.

המועד בו יש לצבוע את העץ נקבע בהתאם למידת חשיפתו של השולחן לשמש. ככל שיהיה חשוף יותר, כך ידרוש תחזוקה וצבע בתדירות גבוהה. באופן כללי – ההמלצה היא לצבוע אחת לחצי שנה, או לכל הפחות – אחת לשנה.

בנוסף, קיבוע חלקיו השונים של השולחן ישמור השולחן לאורך זמן, ואת זה אפשר לעשות בדרכים הבאות: קיבוע לבטון, לאספלט או לאבנים משתלבות נעשה באמצעות זוויות ברזל. קיבוע לרצפה כמו אדמה או דשא סינטטי נעשה על ידי הארכת רגלי השולחן וחיבור אלמנט ברזל אליהם שיקובע לאדמה עצמה. לטיפים והוראות קיבוע לשולחן קקל לחץ כאן.

קירוי נגד גשם לשולחן קקל

אחד מיתרונות השולחנות שלנו הוא העובדה שניתן לשלב בהם פתרונות קירוי מסוגים שונים, המתאימים גם לגשם. ניתן להוסיף לשולחן קירוי העשוי סנטף, הלא הוא חומר אטום ומבודד ולכן נהדר הן לימים גשומים והן לימים שמשיים (מגן מפני קרני UV), וניתן להוסיף גם קירוי שמשונית לשולחן קקל. קירוי שמשונית סוגר את השולחן מלמעלה ומשלושה צדדים והוא כולל רוכסנים. אפשר להרימו בקלות רבה כדי לחשוף את השולחן ואת היושבים סביבו וכך ליהנות מפתרון בהתאמה מלאה.

עלות שולחן עם קירוי נקבעת בהתאם למידותיו ונעה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. אצלנו תוכלו למצוא שולחן קקל עם גגון זול שיענה לכל על כל הצרכים.

בפארקוס – המרכז הארצי לשולחנות קקל מוצעים לכם מגוון נהדר של שולחנות במבצע, אותם תוכלו לשלב בכל מקום שתרצו. אנו מציעים לכם איכות גבוהה, אפשרות להובלה והרכבה וכמובן גם מבחר רחב של אפשרויות, המספקים מענה לצרכים שונים. תוהים כמה עולה השולחן ואיך מוצאים את המתאים? מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.