שולחן פיקניק שולחן פיקניק
picnic time

שולחן פיקניק

נשמח לענות על כל שאלה

מהו שולחן פיקניק? 

שולחן פיקניק קלאסי הוא שולחן קקל המוכר לכולנו מהפארקים ושמורות הטבע הנמצאות ברחבי הארץ. מדובר על שולחן שעשוי מעץ אורן הבנוי מפלטת שולחן העשויה קורות עץ צמודים ושני ספסלים בצידי השולחן המחוברים אליו ולא ניתנים להזזה. 
מדובר על שולחן פיקניק מעץ בעל יתרונות רבים, שכן הוא מאפשר לשבת בנוחות כאשר אנו נמצאים בטיול בטבע, לאכול יחד בקבוצה בנוחות, ללא צפיפות וכאשר כולם רואים את כולם. כיום אנו יודעים כי שולחן הפיקניק נמצא לא רק באזורי טבע אלא גם בגינות פרטיות, בתי ספר, גני ילדים וגם חברות ועסקים רוכשים אותו על מנת ליצור מקום נעים ונוח לישיבה סביב שולחן בקבוצה. 

ייצור והפצה של שולחנות פיקניק אצלנו ב - PARKOS

חברת parkos, המרכז הארצי לשולחנות קקל היא חברה בעלת 15 שנות ניסיון בייצור והפצה של שולחנות הקקל המיועדים לפיקניק. החברה שלנו בעלת נגרייה מקצועית ואיכותית המייצרת מוצר כחול לבן בכל שלבי הייצור. עובדי הנגרייה מתבססים על נגרים מנוסים, עובדים מקומיים וחיילים משוחררים המחפשים עבודה מספקת ונוחה לאחר הצבא. 
כיום החברה שלנו מספקת שולחנות קקל לאנשים פרטיים ובמיוחד למוסדות ציבוריים וחברות עסקיות ברחבי הארץ. ניתן להזמין אצלנו שולחנות פיקניק בעיצוב קיים או בעיצוב ייחודי לכם. כמו כן, ניתן לרכוש את השולחנות במידות מגוונות.

שולחנות פיקניק קלאסיים אצלנו ב - PARKOS

קקל סנטר - שולחנות קקל
 • שולחן פיקניק ל-4-6 אנשים דגם Regular:

זהו שולחן פיקניק קקל קלאסי מעץ אורן פיני דרגה 5 מחוטא, המתאים ל-4-6 אנשים (4 מבוגרים או 6 ילדים). אורך השולחן הוא 150 ס"מ, רוחבו – 140 ס"מ ופלטת השולחן מגיעה ל-60 ס"מ. זהו השולחן הנפוץ ביותר בפארקים ושמורות הטבע ברחבי הארץ. עץ השולחן עובר אצלנו בנגרייה תהליך הקצעה, שיוף וחיטוי המגנים עליו ממזיקים ותהליכי ריקבון ולכן הוא מאוד מותאם עבור אזורי טבע. 

 • שולחן פיקניק –4-6 אנשים דגם Medium:
שולחן קקל זה הוא שולחן הפיקניק הקלאסי ששודרג לגודל בינוני. הוא רחב יותר וגם פלטת השולחן שלו יותר גדולה. אורך השולחן מגיע ל-150 ס"מ, רוחבו 160 ס"מ ופלטת השולחן מגיעה ל-75 ס"מ. גם השולחן הזה עובר את כל תהליכי הייצור המתאימים לשמירה שלו לאורך זמן וניתן לקבל עליו הנחות במידה ומזמינים כמות מסוימת ממנו. השולחן גם מתאים בתור שולחן פיקניק לגינה. 

 

 • שולחן פיקניק ל- 6-8 אנשים דגם Large:
שולחן קקל זה הוא שולחן פיקניק איכותי וגדול המתאים ל-6-8 אנשים. זהו שולחן ארוך יותר משני השולחנות שהצגנו קודם ואורכו מגיע ל-180 ס"מ. את השולחן הזה ניתן להזמין במחירים מיוחדים עבור מוסדות ועסקים שמעוניינים להזמין כמות של שולחנות. 

 

 • שולחן פיקניק 6-8 מקומות ישיבה דגם X- Large:
מדובר על שולחן פיקניק חזק וגדול מאוד המתאים ל-6-8 אנשים. בשונה מהשולחנות הקודמים, בשולחן זה המידות הוגדלו גם ברוחב, גם באורך וגם בפלטת השולחן. תוכלו למצוא אותו באתר באורך של 180 ס"מ, רוחב של 160 ס"מ ופלטת שולחן גדולה מאוד ברוחב של 75 ס"מ. את השולחן הזה ניתן לרכוש בהנחה כאשר מזמינים מעל ל-3 יחידות. 

 

 • שולחן פיקניק – 10-12 מקומות ישיבה דגם Jumbo:
השולחן הגדול ביותר בקטגוריית שולחנות הפיקניק הקלאסיים. שולחן זה יכול להכיל בין 10-12 אנשים. אורך השולחן הוא 250 ס"מ, רוחבו 160 ס"מ ורוחב פלטת השולחן מגיעה ל-75 ס"מ. באתר תוכלו למצוא הנחות מיוחדות לשולחן זה בייצור כמות מסוימת. מתאים מאוד למוסדות שמחפשים שולחן פיקניק במבצע משתלם.

 

 • שולחן פיקניק לילדים:
את הגרסה הקלאסית של שולחן קקל לפיקניק, תוכלו למצוא גם בגרסה של שולחן פיקניק לילדים המתאים לישיבה של 2-4 ילדים. השולחן כמובן מתאים גם במידותיו. אורכו 97 ס"מ, רוחבו 105 ס"מ וגובהו 54 ס"מ. זהו שולחן פיקניק קטן שמתאים לאכילה וגם לעבודת יצירה סביב שולחן. 

 

 • שולחן פיקניק מונגש לנכים:
זהו שולחן גדול ורחב המאפשר ישיבה של אדם נכה עם כיסא גלגלים משני הצדדים של השולחן. מידות השולחן הן 220 ס"מ, רוחב של 205 ס"מ וגובה 80 ס"מ שהוא הגובה הנוח עבור כיסאות הגלגלים. 

 

מה העלות של שולחנות פיקניק אצלנו באתר parkos?

כמה עולה שולחן פיקניק? את שולחנות הפיקניק שלנו בדרך כלל רוכשים בכמויות, דבר שמאפשר לנו לייצר שולחנות פיקניק בעבודת יד, באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. גופים ציבוריים, מוסדיים ועסקיים פונים אלינו בשגרה בהזמנת שולחנות הפיקניק ואנו מספקים עבורם את שולחן פיקניק מחיר האטרקטיבי ביותר בשוק באחריות! מעבר לכך, גם האנשים הפרטיים שמעוניינים ברכישת שולחן פיקניק יוכלו ליהנות מהמבצעים שאנו מפרסמים באתר מעת לעת. 


סוגי שולחנות פיקניק שקיימים כיום לרכישה

כיום ניתן לרכוש מגון רחב של שולחנות פיקניק מחומרים שונים. לכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו. לפניכם סקירה של הסוגים השונים.

 • שולחנות פיקניק מפלסטיק:
שולחנות הפיקניק מפלסטיק הם שולחנות שימושיים ונחשבים ברוב המקרים זמני. היתרון הגדול שלהם זה שמדובר באפשרות של שולחן פיקניק זול, אך החסרונות במקרה זה גדולים מהיתרון. שולחן אוכל מפלסטיק אינו חזק מספיק וביום גשום עם רוחות, עשוי לזוז ממקום למקום. כמו כן, הוא מתלכלך דיי מהר ויש לנקות אותו מאבק ומים שמצטברים עליו בעת הגשם. מבחינה עיצובית, ניתן למצוא מגוון עיצובים, אך כמובן שלא ניתן להשוות אותו לעיצובים מחומרים איכותיים יותר. 

 

 • שולחנות פיקניק מברזל:
הברזל הוא חומר חזק מאוד ושולחן פיקניק שעשוי מברזל הוא אכן שולחן קבע עם עמידות גבוהה מאוד. החסרונות של שולחן הברזל טמונים בעלות הגבוהה שלו וביחס לאפשרויות אחרות, המראה שלו פחות יפה.

 

 • שולחנות פיקניק מבטון:
שולחנות פיקניק מבטון הם שולחנות מצוינים מבחינת החוזק שלהם והם מותאמים בעיקר במקומות שבהם יש צורך בשולחנות שלא ניתנים להזזה כמו באזורי פיקניק ציבוריים שבהם רוצים להימנע מגניבת השולחן. שולחנות אלו פחות מתאימים עבור גינות ביתיות או גינות של חברות ועסקים ששם יש צורך בדינאמיות ואפשרות להזיז את השולחן ממקום למקום. מעבר לכך, מדובר בעלות גבוהה מאוד עבור יחידת שולחן אחת. 

 

 • שולחנות פיקניק מעץ:
שולחן פיקניק עם ספסל מובנה הוא שולחן הקקל הקלאסי והמוכר ביותר. העלות שלו סבירה ביחס לשולחנות האחרים, הוא לא כבד מידי ומאפשר תזוזה והוא גם לא קל מידי כמו שולחן הפלסטיק. מעבר לכך, הוא אינו צובר לכלוך בקלות, המראה שלו יפה ומתאים בצבעו ועיצובו לכל מקום והוא חומר גלם מאוד נוח לתחזוקה. העץ הוא חומר טבעי ולכן, גם אם לא תצבעו אותו, הספסל לא יינזק יתר על המידה, אך המראה שלו עלול להיות פחות יפה בחשיפה מרובה לשמש חזקה. על מנת לשמור על המראה היפה של העץ ולשמור עליו בטווח הרחוק מנזקי מזג האוויר, מומלץ לחדש ולצבוע אותו אחת לשנה. 

למי כדאי לרכוש שולחן פיקניק מעץ?

בתי ספר שמעוניינים ליצור פינות ישיבה בחצר או פינות לעבודה קבוצתית, גני ילדים שמעוניינים בפינות יצירה נוחות, בתי קפה שרוצים ליצור פינת עישון המאפשרת גם לאכול בחלל הפתוח, פארקים ויערות שרוצים ליצור אזור פיקניק מוגדר, בתים פרטיים שרוצים פינת ישיבה נוחה ויפה לחצר, בתי עסק שרוצים לייצר פינת עישון נוחה לעובדים ועוד. מדובר באפשרות לרכישת סט שולחן פיקניק הנוח ביותר שיכול להכיל מספר גדול של אנשים. 

איך לטפל ולתחזק נכון שולחן פיקניק?

שולחנות הקקל שמעוצבים אצלנו בפארקוס הם שולחנות מעץ שעבר תהליך חיטוי ואימפרגנציה במחסן העצים שממנו רכשנו את העץ. תהליך זה שומר על העץ מפני מזיקים ותהליכי ריקבון שעשויים להתחולל בתוכו. מדובר על תהליך שנעשה פעם אחת במחזור החיים של העץ ולכן אין זה תהליך שתצטרכו לבצע בשגרה. התחזוקה היחידה שעליכם לבצע בעצמכם זו צביעה אחת לשנה ושיוף העץ במידת הצורך. במידה והאזור שבו הצבתם את השולחן הוא אזור ציבורי כמו בתי ספר או שמורת טבע, מומלץ בקבלת השולחן לבצע גם קיבוע. הצוותים שלנו בפארקוס יוכלו לבצע זאת עבורכם. 

שירות לקוחות זמין ב - PARKOS

פארקוס חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב ביותר שניתן. השירות שלנו מקצועי, אדיב ומהיר גם לאנשים פרטיים ועל אחת וכמה לשוק המוסדי, הציבורי והעסקי. תהליך ההזמנה אצלנו הוא קל ופשוט. תוכלו להיכנס לאתר ולבצע הזמנות אונליין, לקבל הצעת מחיר במהירות וליהנות מאספקה מהירה לכל מקום בארץ.