ריהוט רחוב ריהוט רחוב
STREET TALK

ריהוט רחוב

נשמח לענות על כל שאלה

לעצב את הסביבה בעזרת ריהוט רחוב 

לא משנה אם מדובר בעיר, יישוב, מושב או קיבוץ, נראות הסביבה הוא חלק מאוד חשוב שכדאי לשים עליו דגש. עיריות, מועצות אזוריות וועדי תושבים יכולים ליצור סביבה מעוצבת, נקייה ונוחה עבור התושבים בעזרת מספר רהיטי רחוב פשוטים המשתלבים היטב בסביבה ומאפשרים לה להיות מעוצבת ונעימה. אנו בפארקוס מספקים שולחנות קקל ועוד מספר רהיטי רחוב שיאפשרו לכם לשדרג את רחובות העיר או היישוב שלכם. 

היתרונות שיש בריהוט רחוב עשוי מעץ

העץ הוא חומר הגלם הטוב ביותר עבור ריהוט רחוב. לריהוט שעשוי מעץ יש מספר יתרונות שכדאי לכם להכיר:

  • עלות מול תועלת – אנו ב- parkos מעצבים ומייצרים ריהוט רחוב מעץ אורן פיני דרגה חמש. זהו עץ איכותי בעלות נמוכה ביחס לסוגי עץ אחרים והוא עמיד מאוד בתנאי מזג האוויר ונשאר איכותי לאורך זמן. לכן רהיטים המיוצרים ממנו מאוד מומלצים עבור ריהוט רחוב שישהה בחוץ והתחזוקה שלו תהיה יחסית נמוכה.
  • מראה טבעי – העץ הוא חומר גלם טבעי ולכן המראה שלו משתלב נהדר בגינות, פארקים וסתם כך ברחוב. הוא יתאים גם כאשר מדובר בסביבה עירונית אורבנית וגם כאשר הסביבה היא כפרית. 

איך לבחור ריהוט רחוב וגן?

כשאנו רוצים לבחור ריהוט רחוב וגן, עלינו לקחת בחשבון את הצרכים בסביבה שאותה נרצה לעצב. אם מדובר בפארק הנמצא בתוך עיר או יישוב, כדאי לחשוב על שילוב של שולחנות קקל מעץ יחד עם פיזור ספסלים וגם אשפתונים לשמירה על ניקיון הפארק. אם מדובר על רחוב, מומלץ לשלב בו ספסלים המאפשרים ישיבה נוחה. אנשים מבוגרים מאוד אוהבים את השימוש בספסלים אלו. ליד כל ספסל ניתן גם להציב אשפתון מעץ. לפני רכישה, כתבו את הצרכים של המקום ולאחר מכן תוכלו להיכנס לאתר קקל ולהתאים רהיטי רחוב לפי צורך. 

מה חשוב לרכוש בעיצוב ריהוט רחוב אורבני?

הנוף העירוני שונה מנופים כפריים במושבים או קיבוצים ובעת עיצוב ורכישה של ריהוט, חשוב לשים לב שאנו רוכשים ריהוט אורבני שמתאים לצביון של המקום. בנוף האורבני אנו נראה יותר רחובות ופחות שטחים רחבים. בנוף האורבני אנו נראה יותר גינות מאשר פארקים גדולים בכל מקום. ניתן לרכוש בפארקוס ספסלי רחוב בעיצוב אחיד ולשלב אותם ברחובות העיר.

באתר פארקוס תמצאו גם מגוון סגנונות לאשפתונים מעץ שיעזרו לכם לשמור על ניקיון הרחובות. ספסל רחוב מיוצר אצלנו בפארקוס במגוון עיצובים, בניהם עיצוב מודרני, נקי שמתאים מאוד לעיצוב האורבני. 
ספסל רחוב

פתרונות ריהוט לרחוב שניתן למצוא ב - PARKOS

בפארקוס תמצאו מגוון רחב של פתרונות ריהוט לרחוב. הנה דוגמאות למספר מוצרים שכדאי להכיר:

  • שולחנות קקל - שולחנות קקל הם למעשה סוג של שולחנות פיקניק המאפשרים ישיבה נוחה לאכילה בקבוצה ששוהה באזורי טבע. שולחנות הקקל מורכבים מפלטה שולחנית המחוברת לשני ספסלים משני צידיה. השולחן עשוי מעץ אורן פיני דרגה 5 ואנו מייצרים אותו בצורה המלבנית הקלאסית ובצורת עיגול או מרובע. ניתן לרכוש שולחנות פיקניק בגדלים שונים המותאמים לצורך. בגינות ציבוריות ניתן להציב שולחנות ילדים וגם שולחנות סטנדרטיים. בפארקים עירוניים ויישובים, ניתן לשלב גם שולחנות קקל המותאמים לנכים. 

  • ספסלים - הספסל הוא אחד מרהיטי הרחוב השימושיים ביותר. מבחינה עיצובית הוא מוסיף מאוד כאשר הוא נמצא בגינות ציבוריות ומאפשר להורים וילדים לשבת. כמו כן, הוא מאוד יעיל ברחובות ומאפשר ישיבה נוחה של אנשים מבוגרים. בפארקוס תמצאו מגוון רחב של ספסלי רחוב. הספסלים שאנו מעצבים מותאמים לאופי השונה שקיים בכל עיר או יישוב. תוכלו לבחור ספסלים פשוטים מאוד או כאלו שיותר מעוצבים. 

  • אשפתונים - עיר או יישוב נקיים הם מקומות שנעים להסתובב בהם. שמירה על הניקיון מחייבת מקום שבו ניתן להניח אשפה. עיריות ומועצות אזוריות שמעוניינות לייצר לתושבים ולעוברים ושבים מקום להניח את האשפה, יעשו טוב אם ירכשו אשפתונים מעץ ויפזרו אותם ברחובות, בגינות הציבוריות ובפארקים. בפארקוס תמצאו מגוון סוגים של אשפתונים, תוכלו להתאים אותם לסגנון הספסלים שרכשתם. 

  • ספסלים לעמדת אוטובוס - בכל יישוב או עיר קיימות תחנות אוטובוס שבהם משתמשים בכל עונות השנה. ניתן לרכוש ספסלים אוטובוס מעץ עם קירוי השומר על הממתינים מפני השמש בקיץ ומפני הגשם בחורף. ניתן להציב ספסל מקורה ליד כל תחנה. 

בחירת ספסלי רחוב פרקטיים

כשאנו רוצים לרכוש ספסלי רחוב, אנו למעשה רוצים לרכוש ספסלים שיהיו פרקטיים ככל האפשר. אנו בפארקוס מעצבים ספסלים מסוגים שונים בדיוק מהסיבה שאנו יודעים כי לכל מקום מתאים ספסל בסגנון אחר. עבור רחובות צרים, ניתן להתאים ספסלי עץ הבנויים משני קורות מושב ושני קורות עליונים במשענת. כאשר מדובר בפינת חמד ירוקה, ניתן לרכוש ספסל יותר מעוצב המורכב מיותר קורות עץ. אם רוצים לייצר מראה יותר מודרני, ניתן לרכוש את הספסלים המשלבים גם מבנה מתכת. כל ספסל הוא ייחודי ופרקטי למקום המדויק לו. 

שמירה על ניקיון הסביבה עם פחי אשפה אורבניים

פח אשפה לרחוב הם מצרך חשוב מאוד כדי לשמור על הניקיון וכדאי לפזר אותם בכל מקום אפשרי. ברחוב אחד מומלץ להניח כל שני מטרים פח אשפה בסגנון אורבני שיאפשר לעוברים ושבים להניח בהם את הפסולת. כאשר אין פחים, הרבה יותר קל לזרוק את הפסולת על הרצפה. עיר או יישוב שרוצים למנוע את התופעה הזו, יוכלו לעשות זאת באמצעות האשפתונים. 

כמה עשוי לעלות ריהוט רחוב בפארקוס?

העלות של ריהוט רחוב בפארקוס משתנה לפי סוג הריהוט וגם לפי הכמות שאתם רוכשים. אנו בפארקוס מוכרים את הריהוט שאנו מייצרים במחירים משתלמים מאוד. כמו כן, אנו מעדכנים מבצעים באתר מעת לעת ומאפשרים למוסדות ציבור ועסקים לרכוש כמויות במחירים נוחים יותר. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר או לבוא לבקר אותנו בנגרייה שלנו במושב גאולים ולשאול על מבצעים עבור מוסדות בקניה כמותית.