ספסלי רחוב ספסלי רחוב
STREET TALK

ספסלי רחוב

נשמח לענות על כל שאלה

ספסלי רחוב

את ספסלי הרחוב נראה במקומות רבים במרחב הציבורי, בין אם בגינות השכונתיות, בבתי הספר או בגני הילדים, בפארקים העירוניים ואפילו כך סתם לאורך הרחוב כדי לאפשר לעוברים ולשבים לעצור לרגע ולנוח מעט. כיום, ובניגוד לעבר, מגיעים ספסלים אלה במגוון רחב מאד של עיצובים והם משתלבים נהדר לצד אלמנטים ססגוניים אחרים.

אצלנו, בפארקוס, תמצאו מבחר של ספסלים חזקים, עמידים וכמובן גם יפים, כאלה שמשלבים בהצלחה בין פונקציונאליות שחשובה כל כך לבין מראה נהדר.

ממה מיוצרים ספסלי הרחוב שלנו

ספסלי הרחוב, וכפי שניתן להסיק משמם, נועדו לעמוד ברחוב, כלומר במרחב הפתוח, החיצוני. ככאלה, עליהם להיות חזקים מאד, עמידים בפני תנאי מזג האוויר השונים, לרבות שמש ישירה וחזקה, רוחות וגם גשמים, ובמקביל להיות גם אסתטיים. הספסלים שלנו מיוצרים מעץ – אורן פיני מהוקצע וגם מברזל  ולכן מבטיחים איכות גבוהה מאד. חומרים אלה מתמודדים בהצלחה עם תנאי מזג האוויר האופייניים לישראל ותודות לעמידותם, נשמר המראה הנהדר של כל ספסל רחוב, בין אם עשוי מעץ ובין אם מברזל (שילוב של שניהם).

למי מיועדים ספסלי הרחוב

זה יכול להיות ספסל רחוב לבית או כזה המיועד לבית הספר או לגן. ספסלי הרחוב, וזה בדיוק היופי שבהם, יכולים לספק מענה לצרכים רבים ולכן נראה אותם כמעט בכל מקום. כיום, מרבית המשתמשים בספסלי הרחוב הם מוסדות חינוכיים, כמו בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים וגם תיכונים, גני ילדים המעמידים אותם בחצר הצמודה לגן, עיריות, הבוחרות בהצבת ספסל רחוב מעץ או מברזל בשטחים הציבוריים שלהן כמו פארקים או גנים וכמובן גם בתי עסק בתחומים שונים. מדובר בפתרון ישיבה נוח ונעים מאד, פתרון שנראה נהדר ומביא אתו הרבה סטייל אל החלל. 

אילו יתרונות מציעים הספסלים, בניגוד לפתרונות אחרים

ספסל רחוב עץ וברזל
ישנם פתרונות ישיבה אחרים לחוץ, ביניהם ספסלי פלסטיק, למשל, או אפילו אלה, העשויים מאבן ומקובעים אל הקרקע. אך, אין כמו ספסל עץ וברזל כדי לשלב אותו במרחב הפתוח וליהנות מכל היתרונות שהוא מביא אתו:
  • מראה טבעי נהדר שמשתלב בחוץ – עץ האורן, כחומר גלם, ובייחוד כאשר מדובר בספסל רחוב, משתלב נהדר בחוץ לצד הצמחייה, הפרחים והעצים שצומחים בסביבה הקרובה. ספסלי רחוב העשויים מעץ נטמעים כהלכה בכל מקום ואינם פוגעים בעיצוב הקיים. כך גם ספסל רחוב מעוצב העשוי ברזל או, ליתר דיוק, כזה המשלב בין עץ וברזל יחדיו. 

  • עמידות רבה בכל מזג אוויר – ספסלי הרחוב של היום כוללים שלדת ברזל חזקה, המבטיחה עמידות רבה מאד. אלה, העשויים מעץ (ללא תוספת של ברזל) מתבססים על האורן הפיני המהוקצע, הידוע כחזק מאד. כל זאת, כדי לאפשר לנו ליהנות מספסל למשך שנים ארוכות, בין אם הוא מוצב באזור גשום או עם רוחות חזקות ובין אם במקום בו השמש ישירה וחזקה במהלך שעות היום. 

  • נוח לישיבה וגם מתאים לכמה אנשים – ספסל הרחוב נועד לישיבה והוא לא שם לצורך קישוט. מסיבה זו ניתן דגש רב מאד, בעת תכנונו ועיצובו, על האופן שבו הוא צפוי לשרת אותנו ולספק לנו את הנוחות הנדרשת בעת הישיבה. יש בו משענת חזקה ויציבה והוא בנוי כך שנוכל לשבת עליו למשך זמן רב. מעבר לכך, מדובר בפתרון ישיבה שמתאים לכמה אנשים (שניים או שלושה) וגם ילדים ולכן נהדר לעצירה. 

  • ניתן להעמיד אותו בכל מקום שרוצים – את ספסל הרחוב אפשר להעמיד בכל מקום שרוצים במרחב הפתוח: על השביל ברחוב, בסמוך לבית העסק, בפארק השכונתי או בחצר הצמודה לבית הספר או לגן הילדים ואפילו בכניסה אל הבית שלנו. 

  • יציב ואפשר לקבע אותו לרצפה – כדי ליהנות מנוחות רבה עוד יותר ולהבטיח גם בטיחות בעת הישיבה, ניתן לקבע את ספסל הרחוב ישירות אל הרצפה, מה שמבטיח יציבות שחשובה לנו כל כך. 

כך נמצא את דגם ספסל הרחוב שמתאים לנו

ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כשמחפשים ספסלי רחוב:
  • קהל היעד – את מי הוא אמור לשרת: ילדים, מבוגרים או גם וגם? ספסלי הרחוב מגיעים במידות שונות ואם הם נועדו לשרת את הילדים, הרי שמידה קטנה יותר בהחלט תתאים. אם הוא נועד לשמש את המבוגרים, ספסל במידה גדולה יהיה המענה הנכון.

  • היכן ממקמים או מציבים אותו – על ספסל הרחוב, כאמור, להשתלב כהלכה בסביבה. ולכן, כדאי מאד לקחת בחשבון את אותו מקום שבו מתכננים למקם אותו. ייתכן ויידרשו בו כמה ספסלים וייתכן וספסל אחד יספיק למשימה. 

  • התקציב – מהו התקציב שלכם? מהו סכום הכסף שאתם יכולים להקדיש לטובת העניין? הנחות ומבצעים הם דרך להוזיל עלויות והגדרת התקציב מראש תעזור בדיוק החיפוש. 

כמה זה עולה

אם אתם מתעניינים בהזמנת ספסל רחוב מחיר יהיה וודאי פרמטר שחשוב לכם, לא פחות מאיכות וגם נראות. עלות ספסל הרחוב נקבעת בהתאם למידות שלו וגם לחומר הגלם שממנו הוא עשוי – האם מדובר בספסל העשוי מעץ בלבד או שמא כולל גם ברזל. כך או כך, זוהי השקעה כדאית, שכן הספסל הוא פתרון ישיבה איכותי, חזק וגם עמיד. מוסדות חינוך, עיריות ובתי עסק נהנים ממחירים אטרקטיביים וזוכים למוצר לאורך שנים. 

מחפשים ספסלי רחוב מאיכות גבוהה? parkos היא הכתובת הנכונה. אנו מעמידים לרשותכם מבחר רחב של ספסלי רחוב, הנבדלים אלה מאלה בחומרי הגלם שמהם הם עשויים, במידות וגם בעיצוב. תוכלו להזמינם ישירות עד לבית העסק שלכם או למוסד החינוכי שאותו אתם מנהלים וליהנות, במסגרת העסקה, ממחיר משתלם. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע, שיעזור בקבלת ההחלטה, כולל מתן הצעת מחיר.