נשמח לענות על כל שאלה

שולחן קקל במבצע

שולחנות הקקל מספקים מענה למגוון של צרכים. נמצא אותם בבתי ספר, בגנים, בסמוך לבתי עסק שונים כמו מסעדות ובתי קפה וכן בנקודות שונות ברחבי הארץ. שולחנות אלה עשויים מעץ אורון פיני מהוקצע ומביאים אתם, לצד המראה הנהדר שלהם, גם איכות ברמה גבוהה. ניתן להשיג שולחן קקל במבצע במסגרת חבילות בהתאמה מלאה, המוזילות משמעותית את עלות המוצר ומאפשרות לכם, כעסק או אולי כעירייה, לאתר בדיוק מה שאתם צריכים ללא הוצאה כבדה מדי.
החבילות שלנו, של parkos, כוללות סוגים שונים של שולחנות קקל וגם בכמויות משתנות וניתן לשלב ביניהן, אם רוצים. 

אילו חבילות מוצעות אצלנו

כדי לספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים ולאפשר לכם למצוא את המענה המתאים, תוך התייחסות גם אל התקציב ולא רק אל הצרכים, יצרנו עבורכם מספר חבילות, המתאימות לקהלים שונים וכוללות שולחנות קקל מכל מיני סוגים, עיצובים וגם גדלים. הנה הן, לפניכם:

  • חבילות מוצרים ייעודיים לגני ילדים, בתי ספר ובתי קפה - בחבילות אלה הבאנו לכם את המוצרים הכי פרקטיים והכי נמכרים במחיר הנחה משמעותי ממחיר המחירון.
  • חבילות של שולחנות קקל קלאסיים - לרוכשים בכמויות - 3 חבילות מטורפות עבור שולחנות קקל קלאסיים ב-4 גדלים לבחירה ובמחיר הכי זול שתמצאו באתר. ככל שתקנו יותר כך מחיר המוצר ירד.
  • החבילה המשולשת - הנחה משמעותית לרוכשים 3 יחידות ומעלה של המוצרים הבאים: שולחן קקל עגול, שולחן קקל מרובע, שולחן קקל מקורה. 
  • חבילת הקיטים שלנו: 10+1 מתנה - כל הרוכש 10 קיטים מקבל 1 מתנה!
  • בנוסף אתם יכולים ליהנות ממבצע החודש הכולל 10% הנחה עבור מוצר נבחר (שמתחלף מעת לעת) בהזנת קוד קופון.

מהם מוצרי הדגל שלנו שמוצעים לכם בחבילות הללו

שולחן קקל
ברשימת מוצרי הדגל שלנו, שמוצעים לכם בחבילות הללו וגם במחיר זול, תמצאו דגמים מיוחדים של שולחנות קקל. למשל, שולחן קקל עגול. שולחן זה מגיע בכמה מידות: מידה אחת שמתאימה בעיקר לילדים ("שולחן קקל עגול לילדים) ולכן נפלא לבתי הספר ולגנים, ושתי מידות נוספות - שולחן במידה L ושולחן במידה XL. שני השולחנות האחרונים מתאימים למבוגרים ויכולים לשרת כהלכה את בתי העסק השונים.

שולחנות מיוחדים נוספים, שגם הם מוצעים לכם בחבילות הם השולחנות המקורים שלנו. שולחנות קקל מקורים שמוצעים לכם במחיר המשתלם ביותר בשוק כיום מתאימים לישיבה של בין 6 ל-8 אנשים והם כוללים קירוי מעץ פיני מהוקצע (מאותו חומר ממנו עשוי גם השולחן), המגן על היושבים מפני שמש ישירה וגם גשם. את השולחנות המקורים הללו תוכלו למקם בחוץ, בין אם בבתי הספר או בסמוך לבית העסק שלכם. 

מדוע כדאי לכם לבחור בחבילות

כאשר זקוקים לשולחנות קקל בכמות גדולה יחסית, בין אם הם נועדו לשמש את התלמידים או ילדי הגנים למשל, ובין אם את העובדים במפעל או את אורחי המסעדה או בית הקפה, אפשר להגיע לעלויות לא קטנות. כדי לאפשר לכם, כעירייה או כבית עסק ליהנות מכל היתרונות הרבים שמציעים שולחנות הקקל שלנו, תוכלו לבחור בחבילות מתאימות, המוזילות את העלות. וכאן, ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של שולחנות, המחיר יירד בהתאם.

החבילות, בעמוד המבצעים שלנו, מותאמות לכל אלה, המעוניינים לרכוש בכמויות גדולות ולשלב את שולחנות הקקל לצד פתרונות אחרים.

טיפים לבחירת החבילה המתאימה

מתלבטים באיזו חבילה כדאי לכם לבחור ותוהים כמה עולה אותה חבילה, רגע לפני ההזמנה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לאתר את החבילה המתאימה, תוך התייחסות לעלויות שלה ושל כל מוצר:

  • מהם הצרכים שלכם – את מי אמורים לשרת שולחנות הקקל – ילדים? מבוגרים? או אולי את שניהם? אם בילדים עסקינן, הרי שהחבילה המתאימה לכם ביותר היא זו המתייחסת לשולחנות קקל לילדים, שולחנות במידות המתאימות במיוחד להם. בתי ספר וגנים רבים בוחרים בחבילות הללו ודואגים להציב את שולחנות הקקל בחצרות הצמודות. אם השולחנות נועדו לשמש את המבוגרים, מוצעים לכם שולחנות גדולים יותר.

  • מה התקציב שלכם – עלות החבילה נקבעת בהתאם לדגם השולחן שאותו היא כוללת. כפי שציינו מעלה, עלות שולחן בודד במסגרת חבילה זו תהיה זולה יותר, בהשוואה לרכישת שולחן קקל בנפרד. ולכן, אם אתם מחפשים דרך להוזיל את העלויות ואתם זקוקים לכמה שולחנות כאלה, חפשו חבילה שמציעה שולחנות רלוונטיים ובקשו הצעת מחיר בהתאם. הגדרת התקציב שלכם מראש תעזור לכם לדייק את החיפוש.

  • היכן אתם רוצים למקם את השולחן – בחבילות הללו תמצאו, בין היתר, גם שולחנות מקורים. ייתכן, ובשל המיקום, שולחן מקורה יהיה הפתרון הנכון לכם וגם לאנשים שאותם הוא אמור לשרת. במידה ואכן זה כך, חפשו את החבילה שמתייחסת לשולחנות עם גג. מעבר לכך, קחו בחשבון ששולחנות הקקל גם מגיעים במידות שונות: M, L, XL. אם השטח איננו גדול מספיק ואתם רוצים כמה שולחנות, בחרו במידה הקטנה ביותר וחפשו את החבילה המאפשרת לכם לרכוש זאת. 

מעוניינים בשולחנות קקל במחיר הכי זול? איכות גבוהה, סטייל נהדר ולא רק מחיר הוגן הם פרמטרים נוספים שחשובים לכם? לצד עמוד המבצעים של parkos והאפשרויות השונות המוצעות בו, ניתן לקבל הצעת מחיר לחבילה הרלוונטית לכם מצוות המכירות שלנו. כל זאת, כדי שתוכלו ליהנות משולחנות בהתאמה מלאה ובמחיר המתאים לתקציב שלכם. עיריות, מוסדות חינוך ובתי עסק זוכים למחירים משתלמים!